Barber Marmara Eau De Cologne No.4 - Voda po holení 50ml

Zľava
21 %
Pôvodne
2,40 €
Dnes len
1,90 € s DPH
1,58 € bez DPH
Zľava 5%Kúp viac ako 2 ks za 1,81 €/ks
Zľava 10%Kúp viac ako 6 ks za 1,71 €/ks
100 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 5. júla
3,90 €
Máte záujem o veľkoobchodnú cenovú ponuku? Vlastníte salón alebo kaderníctvo? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@marmarabarber.sk alebo navštívte našu veľkoobchodnú stránku »Veľkoobchod«

Popis

Je jedinečná a zároveň príťažlivá kolínska. Po jej otvorení doslova vybuchne jej energetická vôňa s citrusovým nádychom a ďalšími relaxačnými, drevitými aromatickými tónmi. Kolínska je dodávaná v plastovej fľaštičke s veľmi praktickou pumpičkou. Vyrobená v Turecku, krajine všemožných chutí a vôní. Profesionálna kolínska voda ochraňuje pokožku pred podráždením a začervenaním, upokojuje ju a osvieži. Vďaka sviežej vôni sa budete cítiť čisto a každodenné holenie bude pre Vás zábavou. Má rôzne veľkosti. Či už ide o cestovné balenie, veľkú kolínsku alebo strednú veľkosť. Je to produkt, ktorý je veľmi žiadaný pre svoje blahodarné účinky a trvácnosť. Dnešný trend je jednoznačne tu! Súčasnosť nám kladie určité požiadavky a tie naša kolínska spĺňa. To, čo sa v súčasnosti deje, je, že dochádza k posunu ku kolínskej holičskej vode – niečo viac ako „parfumovaná voda.“ Vonia lepšie, síce stojí viac, ale výsledok zaručene stojí za to! 

Vlastnosti

Kolínska voda s osviežujúcou arómou.

Ochraňuje pokožku pred podráždením, začervenaním.

Upokojuje pokožku po holení.

Vytvorená z rozmanitých ingrediencií.

Dlhotrvajúca účinnosť.

Ako aplikovať

Nalejte si kolínsku vodu do dlaní a rozotrite okolo krku a spodnej časti tváre. 

Upozornenie

Vyhnite sa kontaktu s očami. Pri zasiahnutí očí ich vypláchnite veľkým množstvom vody. Chráňte pred slnečným žiarením a teplom. Držte mimo dosahu detí. Určená na vonkajšie použitie. 

Parametre

Kód produktu 87
Objem 50 ml

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!