Barber Marmara Aldo Eau de Perfume - Pánsky parfém 100ml

Zľava
16 %
Pôvodne
24,90 €
Dnes len
20,90 € s DPH
17,42 € bez DPH
Zľava 5%Kúp viac ako 2 ks za 19,86 €/ks
Zľava 10%Kúp viac ako 6 ks za 18,81 €/ks
6 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 5. júla
3,90 €
Máte záujem o veľkoobchodnú cenovú ponuku? Vlastníte salón alebo kaderníctvo? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@marmarabarber.sk alebo navštívte našu veľkoobchodnú stránku »Veľkoobchod«

Popis

Vkusný doplnok, ktorý Vás zláka svojou príťažlivou, sviežou vôňou, ktorá Vás k sebe pritiahne ako magnet na prvý nádych. Parfumovaná voda pritiahne Vašu pozornosť hneď v úvodných tónoch, ktoré patria tropickému ovociu, drevitým a sviežim tónom. Ingrediencie sú v tejto parfumovanej vode zvýraznené až tak, že sa stáva synonymom vášne, sily a podmanivej zmyselnosti. Naša Aldo vôňa je vhodná pre každého muža, každého veku. Vďaka vysokému obsahu parfumov vydrží veľmi dlhý čas. Tak neváhajte a buďte aj Vy príťažliví pre každého, kto okolo Vás čo i len prejde.

Vlastnosti

Sladká ovocno-drevitá vôňa.

Vysoký obsah alkoholu.

Ako aplikovať

Kde naša parfumovaná voda vynikne najlepšie?

Každá vôňa potrebuje k svojmu rozvinutiu teplo a na ľudskom tele je z tohto hľadiska niekoľko dôležitých miest. Medzi prekrvené miesta pokožky, takzvané pulzné môžeme zaradiť: zápästia, krk, spánky, oblasť za ušami a dekolt. Vôňu nanášame na tieto prehriate miesta kože ideálne ešte pred oblečením. Vyhnite sa rozotieraniu vonnej zmesi, hlavne treniu zápästí o seba, nech nenarušíte jej harmóniu. 

Tip

Zvlášť pôsobivo sa vôňa rozvinie po kúpeli, keď je celé telo rozohriate a máte pocit, ako by ju vstrebávalo každou bunkou pokožky. Vyhnite sa kontaktu s očami. Chráňte pred slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Na vonkajšie použitie. Nedá sa piť.

Parametre

Kód produktu 25
Objem 100 ml

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!