Barber Marmara Enzo Eau de Perfume - Pánsky parfém 100ml

20,90 € s DPH
Zľava 5%Kúp viac ako 2 ks za 19,86 €/ks
Zľava 10%Kúp viac ako 6 ks za 18,81 €/ks
Nedostupný
Máte záujem o veľkoobchodnú cenovú ponuku? Vlastníte salón alebo kaderníctvo? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@marmarabarber.sk alebo navštívte našu veľkoobchodnú stránku »Veľkoobchod«

Popis

Romantický efekt jeho ovocných a sladkých aspektov Vás uchváti ohromujúcou kvetinovou vôňou a zároveň Vás zahreje teplými tropickými tónmi. Zážitok, ktorého sa nebudete chcieť vzdať, máte na dosah ruky. Vďaka vysokému obsahu parfumov vydrží veľmi dlhý čas. Ak parfumovanú vodu používate po holení, tak, práve vďaka vysokému obsahu alkoholu je Vaša pokožka po mokrom holení dezinfikovaná a upokojená. Tak neváhajte a buďte aj Vy príťažliví pre každého, kto okolo Vás čo i len prejde.

Vlastnosti

Svieža kvetinovo-škoricová vôňa hodná muža.

Vysoký obsah alkoholu.

Ako aplikovať

kde naša parfumovaná voda vynikne najlepšie?

Každá vôňa potrebuje k svojmu rozvinutiu teplo a na ľudskom tele je z tohto hľadiska niekoľko dôležitých miest. Medzi prekrvené miesta pokožky, takzvané pulzné môžeme zaradiť: zápästia, krk, spánky, oblasť za ušami, dekolt. Vôňu nanášame na tieto prehriate miesta kože ideálne ešte pred oblečením. Vyhnite sa rozotieraniu vonnej zmesi, hlavne treniu zápästí o seba, nech nenarušíte jej harmóniu. 

Tip

Zvlášť pôsobivo sa vôňa rozvinie po kúpeli, keď je celé telo rozohriate a máte pocit, ako by ju vstrebávalo každou bunkou pokožky. Vyhnite sa kontaktu s očami. Chráňte pred slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Na vonkajšie použitie. Nedá sa piť.

Parametre

Kód produktu 23
Objem 100 ml

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!