Barber Marmara Eau De Cologne No.14 - Voda po holení 50 ml

1,90 € s DPH
Zľava 5%Kúp viac ako 2 ks za 1,81 €/ks
Zľava 10%Kúp viac ako 6 ks za 1,71 €/ks
999 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 5. júla
3,90 €
Máte záujem o veľkoobchodnú cenovú ponuku? Vlastníte salón alebo kaderníctvo? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@marmarabarber.sk alebo navštívte našu veľkoobchodnú stránku »Veľkoobchod«

Popis

Vďaka osviežujúcej vôni sa budete cítiť čisto a každodenne holenie bude zábava. Vďaka vysokému obsahu parfumácie tento produkt vydrží veľmi dlho. Tento produkt je možné použiť aj ako parfum na fúzy alebo ako telový sprej.  BARBER COLOGNE vytvára na pokožke krátkodobý osviežujúci chladivý efekt vďaka vysokému obsahu alkoholu.  obsahuje bohaté a kvalitné ingrediencie. Profesionálna kolínska voda Ochraňuje pokožku pred podráždením a začervenaním, upokojuje ju. Má rôzne veľkosti. Či už ide o cestovné balenie, veľkú kolínsku alebo strednú veľkosť. Je to produkt, ktorý je veľmi žiadaný pre svoje blahodarné účinky a trvácnosť. Dnešný trend je jednoznačne tu! Súčasnosť nám kladie určité požiadavky a tie naša kolínska spĺňa. To, čo sa v súčasnosti deje, je, že dochádza k posunu ku kolínskej holičskej vode – niečo viac ako „parfumovaná voda.“ Vonia lepšie, síce stojí viac, ale výsledok zaručene stojí za to! 

Vlastnosti

Kolínska voda s osviežujúcou arómou.

Ochraňuje pokožku pred podráždením, začervenaním.

Upokojuje pokožku po holení.

Vytvorená z rozmanitých ingrediencií.

Dlhotrvajúca účinnosť.

Ako aplikovať

Nalejte si kolínsku vodu do dlaní a rozotrite okolo krku a spodnej časti tváre. 

Upozornenie

Vyhnite sa kontaktu s očami. Pri zasiahnutí očí ich vypláchnite veľkým množstvom vody. Chráňte pred slnečným žiarením a teplom. Držte mimo dosahu detí. Určená na vonkajšie použitie. 

Parametre

Kód produktu 6
Objem 50 ml

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!