Barber Marmara Eau De Cologne No.4 - Voda po holení 500 ml

10,90 € s DPH
Zľava 15%Kúp viac ako 2 ks za 9,27 €/ks
Zľava 30%Kúp viac ako 4 ks za 7,63 €/ks
Zľava 50%Kúp viac ako 8 ks za 5,45 €/ks
21 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu zajtra, 6. októbra
3,90 €
Máte záujem o veľkoobchodnú cenovú ponuku? Vlastníte salón alebo kaderníctvo? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@marmarabarber.sk alebo navštívte našu veľkoobchodnú stránku »Veľkoobchod«

Popis

Je jedinečná a zároveň príťažlivá kolínska. Po jej otvorení doslova vybuchne jej energetická vôňa s citrusovým nádychom a ďalšími relaxačnými, drevitými aromatickými tónmi. Kolínska je dodávaná v plastovej fľaštičke s veľmi praktickou pumpičkou. Vyrobená v Turecku, krajine všemožných chutí a vôní. Profesionálna kolínska voda ochraňuje pokožku pred podráždením a začervenaním, upokojuje ju a osvieži. Vďaka sviežej vôni sa budete cítiť čisto a každodenné holenie bude pre Vás zábavou. Má rôzne veľkosti. Či už ide o cestovné balenie, veľkú kolínsku alebo strednú veľkosť. Je to produkt, ktorý je veľmi žiadaný pre svoje blahodarné účinky a trvácnosť. Dnešný trend je jednoznačne tu! Súčasnosť nám kladie určité požiadavky a tie naša kolínska spĺňa. To, čo sa v súčasnosti deje, je, že dochádza k posunu ku kolínskej holičskej vode – niečo viac ako „parfumovaná voda.“ Vonia lepšie, síce stojí viac, ale výsledok zaručene stojí za to! 

Vlastnosti

Kolínska voda s osviežujúcou arómou.

Ochraňuje pokožku pred podráždením, začervenaním.

Upokojuje pokožku po holení.

Vytvorená z rozmanitých ingrediencií.

Dlhotrvajúca účinnosť.

Ako aplikovať

Nalejte si kolínsku vodu do dlaní a rozotrite okolo krku a spodnej časti tváre. 

Upozornenie

Vyhnite sa kontaktu s očami. Pri zasiahnutí očí ich vypláchnite veľkým množstvom vody. Chráňte pred slnečným žiarením a teplom. Držte mimo dosahu detí. Určená na vonkajšie použitie. 

Parametre

Kód produktu 14
Objem 500 ml
Vôňa Kvetinová
Forma Kvapalina
Vlastnosti chladiaci efekt
Špeciálne vlastnosti Netestované na zvieratách
Typ pokožky Všetky
Vhodné pre Mužov

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!