Barber Marmara Shaving Gel - Gél na holenie silver 1000ml

Zľava
18 %
Pôvodne
10,90 €
Dnes len
8,90 € s DPH
7,42 € bez DPH
Zľava 5%Kúp viac ako 2 ks za 8,46 €/ks
Zľava 10%Kúp viac ako 6 ks za 8,01 €/ks
999 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 5. júla
3,90 €
Máte záujem o veľkoobchodnú cenovú ponuku? Vlastníte salón alebo kaderníctvo? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@marmarabarber.sk alebo navštívte našu veľkoobchodnú stránku »Veľkoobchod«

Popis

Ak Vás Vaše staré gély nebavia, nie sú účinné tak ako si predstavujete, ste správne na našom eshope! Gél na holenie Marmara Barber bol vyvinutý špeciálne pre holičstvá, testovaný profesionálnymi barbermi. Špecialisti Marmara vynaložili všetko svoje úsilie, aby zabezpečili proces holenia vysoko efektívnym a pohodlným. Náš gél je dokonale čistý, transparentný, práve kvôli tomu, aby bolo jasne vidieť tzv. skryté miesta na holenie a teda aby bola mužská brada čo najlepšie oholená na každej jednej oblasti tváre. Náš produkt skvelo hydratuje, dodáva pocit príjemného chladu, zjemňuje a zdvíha chĺpky, čo umožňuje prirodzený a jemný sklz holiaceho strojčeka. Vytvorí ochrannú vrstvu medzi čepeľou a Vašou pokožkou a chráni ju pred reznými ranami, škrabancami a čo je najdôležitejšie, pred popáleninami od žiletky. Po holení chĺpky ostávajú stále v ideálnom objeme, ktorý dodá Vašej brade ten pravý, požadovaný efekt. Gél má príjemnú bylinkovú arómu, ktorá sa na Vašej tvári hravo rozprestrie ako jemný vánok, ktorý budete cítiť ešte dlhú dobu po holení. Je vhodný pre všetky typy pleti.

Vlastnosti

Transparentnosť.

Nedráždi pokožku.

Chráni pred popáleninami, škrabancami a reznými ranami svojou ochrannou vrstvou.

Hydratuje a zvlhčuje pokožku.

Poskytuje čisté a hladké oholenie.  

Má osviežujúcu vôňu.

Ako aplikovať

Gélu stačí naozaj malé množstvo. Gél sa musí nanášať na mokré /fúzy/bradu. Navlhčíte pokožku a gél nanesiete na oblasť, ktorú idete holiť. Rozotrite ho na fúzy a masírujte, kým sa nevytvorí hustá pena na holenie. Pri rovnomernom rozdeľovaní produktu masážnymi pohybmi by sa malo počkať, kým sa gél nevpije do chĺpkov. Následne môžeme začať s Vami požadovaným postupom holenia.

Parametre

Kód produktu 64
Objem 1000 ml

Recenzie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 hodnotení