Barber Marmara Aldo Eau de Perfume - Pánsky parfém 100 ml

15,90 € s DPH
Zľava 15%Kúp viac ako 5 ks za 13,52 €/ks
Zľava 30%Kúp viac ako 11 ks za 11,13 €/ks
Zľava 50%Kúp viac ako 23 ks za 7,95 €/ks
Nedostupný
Máte záujem o veľkoobchodnú cenovú ponuku? Vlastníte salón alebo kaderníctvo? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@marmarabarber.sk alebo navštívte našu veľkoobchodnú stránku »Veľkoobchod«

Popis

Vkusný doplnok, ktorý Vás zláka svojou príťažlivou, sviežou vôňou, ktorá Vás k sebe pritiahne ako magnet na prvý nádych. Parfumovaná voda pritiahne Vašu pozornosť hneď v úvodných tónoch, ktoré patria tropickému ovociu, drevitým a sviežim tónom. Ingrediencie sú v tejto parfumovanej vode zvýraznené až tak, že sa stáva synonymom vášne, sily a podmanivej zmyselnosti. Naša Aldo vôňa je vhodná pre každého muža, každého veku. Vďaka vysokému obsahu parfumov vydrží veľmi dlhý čas. Tak neváhajte a buďte aj Vy príťažliví pre každého, kto okolo Vás čo i len prejde.

Vlastnosti

Sladká ovocno-drevitá vôňa.

Vysoký obsah alkoholu.

Ako aplikovať

Kde naša parfumovaná voda vynikne najlepšie?

Každá vôňa potrebuje k svojmu rozvinutiu teplo a na ľudskom tele je z tohto hľadiska niekoľko dôležitých miest. Medzi prekrvené miesta pokožky, takzvané pulzné môžeme zaradiť: zápästia, krk, spánky, oblasť za ušami a dekolt. Vôňu nanášame na tieto prehriate miesta kože ideálne ešte pred oblečením. Vyhnite sa rozotieraniu vonnej zmesi, hlavne treniu zápästí o seba, nech nenarušíte jej harmóniu. 

Tip

Zvlášť pôsobivo sa vôňa rozvinie po kúpeli, keď je celé telo rozohriate a máte pocit, ako by ju vstrebávalo každou bunkou pokožky. Vyhnite sa kontaktu s očami. Chráňte pred slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Na vonkajšie použitie. Nedá sa piť.

Parametre

Kód produktu 25
Objem 100 ml
Vôňa Drevitá
Forma Sprej
Vlastnosti chladiaci efekt
Špeciálne vlastnosti Netestované na zvieratách
Typ pokožky Všetky
Vhodné pre Mužov

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!