Barber Marmara Leo Eau de Perfume - Pánsky parfém 100ml

Zľava
16 %
Pôvodne
24,90 €
Dnes len
20,90 € s DPH
17,42 € bez DPH
Zľava 5%Kúp viac ako 2 ks za 19,86 €/ks
Zľava 10%Kúp viac ako 6 ks za 18,81 €/ks
999 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 5. júla
3,90 €
Máte záujem o veľkoobchodnú cenovú ponuku? Vlastníte salón alebo kaderníctvo? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@marmarabarber.sk alebo navštívte našu veľkoobchodnú stránku »Veľkoobchod«

Popis

Atraktivite sa medze nekladú. Zvodná pánska vôňa Leo je na pobláznenie žien ako stvorená. Vďaka vysokému obsahu parfumov vydrží veľmi dlhý čas. Zaváňa krásnou škoricovou vôňou, ktorú môžeme zaradiť medzi jednu z  najpopulárnejších korenín sveta. Ak parfumovanú vodu používate po holení, tak, práve vďaka vysokému obsahu alkoholu je Vaša pokožka po mokrom holení dezinfikovaná a upokojená. Vďaka svojim zložkám sa dá použiť aj ako parfum na fúzy. Charizmatický nositeľ nežnej pánskej vône, uchvátený jej magickou kompozíciou, provokatívne pôvabnou púta pozornosť mnohých obdivovateľov.

Vlastnosti

Vôňa so zmesou citrónu a škorice.

Vysoký obsah alkoholu.

Ako aplikovať

Kde naša parfumovaná voda vynikne najlepšie?

Každá vôňa potrebuje k svojmu rozvinutiu teplo a na ľudskom tele je z tohto hľadiska niekoľko dôležitých miest. Medzi prekrvené miesta pokožky, takzvané pulzné môžeme zaradiť: zápästia, krk, spánky, oblasť za ušami a dekolt. Vôňu nanášame na tieto prehriate miesta kože ideálne ešte pred oblečením. Vyhnite sa rozotieraniu vonnej zmesi, hlavne treniu zápästí o seba, nech nenarušíte jej harmóniu. 

Tip

Zvlášť pôsobivo sa vôňa rozvinie po kúpeli, keď je celé telo rozohriate a máte pocit, ako by ju vstrebávalo každou bunkou pokožky. Vyhnite sa kontaktu s očami. Chráňte pred slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Na vonkajšie použitie. Nedá sa piť.

Parametre

Kód produktu 24
Objem 100 ml

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!