Barber Marmara Cologne Puerto Rico Boxed - Kolínska voda po holení 500 ml

16,90 € s DPH
Zľava 15%Kúp viac ako 5 ks za 14,37 €/ks
Zľava 30%Kúp viac ako 11 ks za 11,83 €/ks
Zľava 50%Kúp viac ako 23 ks za 8,45 €/ks
Nedostupný
Bezplatná doprava Nakúpte nad 50 € a aj nadrozmerný tovar Vám zadarmo doručíme až k Vám domov.

Popis

Príťažlivá kolínska v príťažlivom farebnom obale Vám po otvorení ihneď zavonia. Má príjemnú alarmujúcu vôňu so sviežimi a relaxačnými tónmi. Kolínska je dodávaná v sklenenej fľaštičke. Vyrobená v Turecku, krajine všemožných chutí a vôní. Profesionálna kolínska voda ochraňuje pokožku pred podráždením a začervenaním, upokojuje ju a osvieži. Vďaka sviežej vôni sa budete cítiť čisto a každodenné holenie bude pre Vás zábavou. Má rôzne veľkosti. Či už ide o cestovné balenie, veľkú kolínsku alebo strednú veľkosť. Je to produkt, ktorý je veľmi žiadaný pre svoje blahodarné účinky a trvácnosť. Dnešný trend je jednoznačne tu! Súčasnosť nám kladie určité požiadavky a tie naša kolínska spĺňa. To, čo sa v súčasnosti deje, je, že dochádza k posunu ku kolínskej holičskej vode – niečo viac ako „parfumovaná voda.“ Vonia lepšie, síce stojí viac, ale výsledok zaručene stojí za to! 

APLIKÁCIA

Vodu naneste na dlane, rozotrite a aplikujte na oholenú tvár. Vyhnite sa kontaktu s očami.

ZLOŽENIE

Alcohol, Aqua, Parfum,Hexyl Cinnamal, Salicylate de benzyle, Cironellol, Coumarin, Limonene Linalool, Hydroxyisohexyl-3-cyclohexéne Carboxaldéhyde

VAROVANIE

Zabráňte kontaktu s očami. Držte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom mieste. Chráňte pred slnečným žiarením. Na vonkajšie použitie, nie je pitné.

Parametre

Kód produktu 141
Účinok Dlhotrvajúci efekt
Vôňa Ovocná
Forma Kvapalina
Vlastnosti Hydratuje, Nedráždi
Špeciálne vlastnosti Netestované na zvieratách
Typ pokožky Všetky typy
Vhodné pre Mužov

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!