Barber Marmara Aqua Wax Royal - Vosk na vlasy s jemnou sladkou vôňou 150ml

Zľava
25 %
Pôvodne
7,90 €
Dnes len
5,90 € s DPH
4,92 € bez DPH
Zľava 5%Kúp viac ako 2 ks za 5,61 €/ks
Zľava 10%Kúp viac ako 6 ks za 5,31 €/ks
Nedostupný
Máte záujem o veľkoobchodnú cenovú ponuku? Vlastníte salón alebo kaderníctvo? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@marmarabarber.sk alebo navštívte našu veľkoobchodnú stránku »Veľkoobchod«

Popis

Je založený na báze vody a je ľahko umývateľný. Predstavte si jemný príliv vĺn s troškou sladkosti v ňom, presne tak vonia náš Aqua Royal Wax. Vosk poskytuje vašim vlasom pevnú fixáciu, prepracovanú a prirodzenú povrchovú úpravu. Vosk je bohatý na rastlinné látky, ktoré chránia pred vypadávaním vlasov a pomáhajú zvrátiť ich poškodenie. Extrakt zabraňuje svrbeniu pokožky hlavy, redukuje lupiny a zároveň ošetruje vlasy pre hladký a lesklý vzhľad bez možných zvyškov v nich po celý deň. Dlhotrvajúce držanie a lesk Vám spokojne môžeme zaručiť. Je zabalený v plastovej dóze a je zapečatený.  Dóza je skutočným pútačom s holičskými nožnicami a holičskými palicami!  Každá nádoba z voskovej rady Barber má rozpoznateľnú farbu a niektoré dokonca „žiaria v tme“.  Vosky, rovnako ako ostatné produkty značky Barber Marmara, majú dobrý pomer cena/kvalita.

Vlastnosti

Dlhotrvajúca fixácia a vysoký lesk s osviežujúcou sladkou vôňou. 

Chráni pred vypadávaním vlasov a pomáha zvrátiť poškodenie vlasu.

Bez lepkavosti a bez zvyškov. 

Vytvaruje a rozčeše vlasy a to po celý deň.

Podporuje hladký, lesklý vzhľad. 

Založený na báze vody, jednoduché umytie.

Pre všetky typy vlasov.

Ako aplikovať

Nadávkujte si potrebné množstvo podľa dĺžky a stavu vlasov do dlaní a pomocou prstov dobre vpracujte do vlasov a vytvorte požadovaný účes. Prispôsobte si techniku svojmu každodennému používaniu.

 

Parametre

Kód produktu 27
Stupeň fixácie Silná
Objem 150 ml
Typ vlasov Všetky
Typ pokožky hlavy Všetky
Dĺžka vlasov Krátke

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!