Barber Marmara Aqua Wax Tampa Tobacco - Vosk na vlasy s vôňou tabaku 150 ml

7,79 € s DPH
Zľava 15%Kúp viac ako 6 ks za 6,62 €/ks
Zľava 30%Kúp viac ako 13 ks za 5,45 €/ks
Zľava 50%Kúp viac ako 26 ks za 3,90 €/ks
50 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu zajtra, 6. októbra
3,90 €
Máte záujem o veľkoobchodnú cenovú ponuku? Vlastníte salón alebo kaderníctvo? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@marmarabarber.sk alebo navštívte našu veľkoobchodnú stránku »Veľkoobchod«

Popis

Ak vás nebavia ovocné a svieže vône, Tampa tabacco wax je pre Vás tou správnou voľbou. Nadšenci cigaterovej vône si v našom vosku nájdu určite to svoje. Vôňa je príjemná nie ostrá, pripomína ľahký cigaretový vánok. Tak ako pri každom z našich stilingových produktov, aj Tampa tabacco wax je stopercentný, vlasy dá dokopy rovnako dokonalým spôsobom ako ostatné waxy. Ponechá ich celý deň sviežo tabakové ako keby ste práve odišli od svojho obľúbeného barbera. Tampa tabacco wax je vhodný pre všetky typy vlasov mužov a žien, s kratšími vlasmi. Dodá Vašim vlasom kvalitnú textúru, držanie bez zlepovania a bez obávanej mastnoty. Je zabalený v plastovej dóze a je zapečatený.  Dóza je skutočným pútačom s holičskými nožnicami a holičskými palicami!  Každá nádoba z voskovej rady Barber má rozpoznateľnú farbu a niektoré dokonca „žiaria v tme“.  Vosky, rovnako ako ostatné produkty značky Barber Marmara, majú dobrý pomer cena/kvalita.

Vlastnosti

Dlhotrvajúca pevná fixácia a vysoký lesk s tabakovou vôňou. 

Chráni pred vypadávaním vlasov a pomáha zvrátiť poškodenie vlasu. 

Bez lepkavosti a bez zvyškov.

Vytvaruje a rozčeše vlasy a to po celý deň.

Podporuje hladký, lesklý vzhľad. 

Pre všetky typy vlasov.

Ako Aplikovať 

Malé množstvo naneste končekmi prstov na okraje účesu a následne ho čo najrovnomernejšie zapracujte do vlasov odzadu dopredu.  Pomocou prstov alebo hrebeňa priveďte vlasy do požadovaného tvaru.

Parametre

Kód produktu 28
Stupeň fixácie Silná
Objem 150 ml
Typ vlasov Všetky
Typ pokožky hlavy Všetky
Dĺžka vlasov Krátke
Vôňa Ovocná
Forma Gél
Vhodné pre Mužov, Ženy

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!