Barber Marmara Cream Wax - Krémový vosk na vlasy 150 ml

8,19 € s DPH
Zľava 15%Kúp viac ako 6 ks za 6,96 €/ks
Zľava 30%Kúp viac ako 13 ks za 5,73 €/ks
Zľava 50%Kúp viac ako 26 ks za 4,10 €/ks
73 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu zajtra, 6. októbra
3,90 €
Máte záujem o veľkoobchodnú cenovú ponuku? Vlastníte salón alebo kaderníctvo? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@marmarabarber.sk alebo navštívte našu veľkoobchodnú stránku »Veľkoobchod«

Popis

Vysoko profesionálny stylingový prípravok určený pre vlasový styling, pomocou ktorého Vaše vlasy nadobudnú surferský/wawy alebo iný požadovaný efekt. Vaše vlasy budú po nanesení krému zaváňať jemnou kvetinovou vôňou, ktorá bude znieť po celý Váš deň.

Rastlinný výťažok z kvetov zjemňuje Vaše vlasy a pokožku hlavy čím zabraňuje vytváraniu lupín. Objavte náš cream wax Hold a Wet, ktorý Vás donúti zabudnúť na svoj starý gél, pomádu či pastu. Je to ideálna voľba pre mužov aj ženy.  Správne nanesený vosk robí zázraky či už pre husté, tenké alebo normálne typy vlasov od krátkych až po stredne dlhé. Vaše vlasy budú vo vzájomnej spolupráci vytvárať jednu dokonalú textúru. Ich držanie bez zlepovania a bez mastnoty sú zaručené. Je zabalený v plastovej dóze a je zapečatený.  Dóza je skutočným pútačom s holičskými nožnicami a holičskými palicami!  Každá nádoba z voskovej rady Barber má rozpoznateľnú farbu a niektoré dokonca „žiaria v tme“.  Vosky, rovnako ako ostatné produkty značky Barber Marmara, majú dobrý pomer cena/kvalita.

Vlastnosti 

Dlhotrvajúca fixácia a vysoký lesk s osviežujúcou kvetinovou vôňou.

Chráni pred vypadávaním vlasov a pomáha zvrátiť poškodenie vlasu.

Bez lepkavosti a bez zvyškov.

Vytvaruje a rozčeše vlasy a to po celý deň.

Podporuje hladký, lesklý vzhľad.

Pre všetky typy vlasov.

Ako aplikovať

Najprv naneste malé množstvo vosku čo najrovnomernejšie na suché dlane.  Malé množstvo naneste končekmi prstov na okraje účesu a následne ho čo najrovnomernejšie zapracujte do vlasov odzadu dopredu.  Pomocou prstov alebo hrebeňa priveďte vlasy do požadovaného tvaru.  

Parametre

Kód produktu 30
Stupeň fixácie Silná
Objem 150 ml
Typ vlasov Všetky
Typ pokožky hlavy Všetky
Dĺžka vlasov Krátke
Vôňa Kvetinová
Forma Gél
Vhodné pre Mužov, Ženy

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!